8. Bistriški tek |
ilirska Bistrica, 6/6/2015 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | TD Bistrc | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Gregor Kosič | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 95 |
Razvrstitev po kategorijah |
Ženske E (55 let in starejše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Širca Ivanka | 1955 | AK Pivka | 00:51:44.1 | 00:00.0 | 100 |
2 | Brešan Vilma | 1958 | Nova Gorica | 00:53:39.6 | 01:55.5 | 96 |
3 | Batagelj Stanka | 1949 | ŠD Tekači Vipavske doline | 00:55:37.3 | 03:53.2 | 92 |
4 | Milič Rada | 1952 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:59:37.7 | 07:53.6 | 88 |
Ženske D (od 45 do 54 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Lipušček Sergeja | 1966 | DLT Filipides | 00:43:00.7 | 00:00.0 | 100 |
2 | Mavrič Tina | 1970 | PGT | 00:53:21.8 | 10:21.1 | 96 |
3 | Obrč Tea | 1964 | Ljubljana | 00:56:11.9 | 13:11.2 | 92 |
4 | Tozon Kristina | 1967 | Ljubljana | 00:57:39.8 | 14:39.1 | 88 |
5 | Diklić Marina | 1968 | 00:59:42.3 | 16:41.6 | 84 | |
6 | Šifrar Mojca | 1967 | Naklo | 01:06:03.1 | 23:02.4 | 80 |
7 | Leben Romana | 1969 | Ljubljanski tekači | 01:06:04.1 | 23:03.4 | 78 |
8 | Ivančič Vladimira | 1963 | Rakek | 01:06:59.9 | 23:59.2 | 76 |
9 | Stare Tamara | 1966 | 01:09:45.1 | 26:44.4 | 74 |
Ženske C (od 35 do 44 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Bele Kristina | 1974 | AK Pivka | 00:46:29.9 | 00:00.0 | 100 |
2 | Brišar Rosana | 1977 | Tolmin | 00:55:13.2 | 08:43.3 | 96 |
3 | Kamenšek Klopčič Tatjana | 1974 | Ljubljana | 01:02:25.1 | 15:55.2 | 92 |
4 | Duškunović Zemila | 1976 | 01:07:21.3 | 20:51.4 | 88 | |
5 | Petrovič Vesna | 1980 | Ljubljana | 01:07:25.6 | 20:55.7 | 84 |
6 | Karcer Urška | 1977 | Ljubljana | 01:08:53.0 | 22:23.1 | 80 |
7 | Bonanni Valentina | 1971 | Trieste | 01:09:57.8 | 23:27.9 | 78 |
8 | Radivo Manica | 1974 | AK Pivka | 01:12:22.9 | 25:53.0 | 76 |
9 | Čadež Čeperkovič Urška | 1977 | Koper | 01:21:09.0 | 34:39.1 | 74 |
Ženske B (od 25 do 34 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Kočevar Anamarija | 1989 | Postojna | 00:59:39.9 | 00:00.0 | 100 |
2 | Gajič Ivana | 1988 | Dravograd | 01:10:38.2 | 10:58.3 | 96 |
Ženske A (do 24 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Kmetec Niki | 1998 | AK Koper | 00:57:16.0 | 00:00.0 | 100 |
2 | Kosič Urša | 1999 | TD Bistrc | 01:01:31.5 | 04:15.5 | 96 |
3 | Penko Maja | 1999 | RSR | 01:05:45.8 | 08:29.8 | 92 |
4 | Radivo Žana | 2001 | TD Bistrc | 01:11:28.7 | 14:12.7 | 88 |
5 | Jenko Teja | 1998 | SŠ Veno Pilon Ajdovščina | 01:12:21.9 | 15:05.9 | 84 |
Moški K (70 let in starejši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Lipušček Lucijan | 1940 | DLT Filipides | 00:54:31.8 | 00:00.0 | 100 |
2 | Jurkovič Josip | 1940 | AK maraton Kastan | 00:58:10.4 | 03:38.6 | 96 |
3 | Lazar Albert | 1937 | DLT Filipides | 01:06:44.7 | 12:12.9 | 92 |
4 | Ivančič Fabio | 1933 | Obala | 01:22:47.0 | 28:15.2 | 88 |
Moški J (od 65 do 69 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Žigon Boris | 1949 | DLT Filipides | 00:46:17.1 | 00:00.0 | 100 |
2 | Beguš Viktor | 1949 | AK Pivka | 00:51:44.9 | 05:27.8 | 96 |
3 | Kutin Edi | 1949 | TKK Srpenica | 00:54:33.4 | 08:16.3 | 92 |
4 | Lužnik Zdenko | 1948 | Črni vrh | 00:54:51.7 | 08:34.6 | 88 |
Moški I (od 60 do 64 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Tavčar Cveto | 1952 | ŠD Nanos Podnanos | 00:45:06.3 | 00:00.0 | 100 |
2 | Španič Veselko | 1955 | ŠD Hitre noge Senožece | 00:51:00.9 | 05:54.6 | 96 |
Moški H (od 55 do 59 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Petrovčič Robert | 1958 | AK Pivka | 00:41:55.6 | 00:00.0 | 100 |
2 | Plahuta Lučano | 1959 | DLT Filipides | 00:46:08.4 | 04:12.8 | 96 |
3 | Trojar Leo | 1960 | Ilirska Bistrica | 00:49:06.9 | 07:11.3 | 92 |
4 | Tomažič Jožef | 1957 | Ljudstvo tekacev Vipavske doline | 00:49:53.3 | 07:57.7 | 88 |
5 | Ivančič Franc | 1956 | Rakek | 00:56:20.9 | 14:25.3 | 84 |
6 | Valenčič Peter | 1960 | TD Bistrc | 00:59:15.1 | 17:19.5 | 80 |
7 | Korent Marjan | 1959 | AK Pivka | 01:01:34.1 | 19:38.5 | 78 |
8 | Žvab Darko | 1957 | Sežana | 01:03:26.5 | 21:30.9 | 76 |
Moški G (od 50 do 54 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Rodica Stojan | 1965 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:43:11.5 | 00:00.0 | 100 |
2 | Šinigoj Damijan | 1964 | ŠD Nanos Podnanos | 00:43:52.9 | 00:41.4 | 96 |
3 | Blažek Rafko | 1964 | AK Pivka | 00:45:11.4 | 01:59.9 | 92 |
4 | Marić Blekič Ivan | 1963 | Pasjak | 00:50:27.2 | 07:15.7 | 88 |
5 | Furlan Bojan | 1962 | ŠD Nanos Podnanos | 00:55:01.4 | 11:49.9 | 84 |
6 | Diklić Marinko | 1965 | 00:55:04.3 | 11:52.8 | 80 | |
7 | Gruden Andrej | 1963 | Ljubljana | 00:56:46.4 | 13:34.9 | 78 |
8 | Dovgan Franci | 1963 | Ilirska Bistrica | 01:05:47.4 | 22:35.9 | 76 |
9 | Kolčkrš Aco | 1965 | Ljubljana | 01:09:03.8 | 25:52.3 | 74 |
Moški F (od 45 do 49 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Strnad Simon | 1967 | Komen | 00:37:21.5 | 00:00.0 | 100 |
2 | Sokol Ivan | 1968 | TD Burja Vipava | 00:43:29.6 | 06:08.1 | 96 |
3 | Polanc Sebastjan | 1970 | DLT Filipides | 00:45:04.3 | 07:42.8 | 92 |
4 | Skok Rajko | 1968 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:48:32.5 | 11:11.0 | 88 |
5 | Uljan Samo | 1970 | Los Vanganelos | 00:55:11.6 | 17:50.1 | 84 |
6 | Bergoč Tomaž | 1966 | Ljubljana | 01:05:48.0 | 28:26.5 | 80 |
Moški E (od 40 do 44 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Ferjančič Tomaž | 1972 | ŠD Nanos | 00:37:26.8 | 00:00.0 | 100 |
2 | Furlan Ervin | 1974 | ŠD Nanos Podnanos | 00:41:21.9 | 03:55.1 | 96 |
3 | Peček Boris | 1973 | Ljubljana | 00:42:06.5 | 04:39.7 | 92 |
4 | Verucchi Paolo | 1972 | Trieste | 00:43:58.7 | 06:31.9 | 88 |
5 | Dekleva Branko | 1975 | ŠD Tek je lek | 00:44:10.3 | 06:43.5 | 84 |
6 | Slamič Miljan | 1974 | DLT Filipides | 00:44:12.3 | 06:45.5 | 80 |
Moški D (od 35 do 39 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Krašovec Davor | 1976 | Vzajemna | 00:38:04.2 | 00:00.0 | 100 |
2 | Krvina Srečko | 1979 | ŠKD Vrh | 00:41:20.3 | 03:16.1 | 96 |
3 | Trebše Matjaž | 1980 | DLT Filipides | 00:47:08.3 | 09:04.1 | 92 |
4 | Djokič Dušan | 1980 | Ljubljana | 00:51:26.5 | 13:22.3 | 88 |
5 | Kršul Mauro | 1978 | Rijeka | 00:52:45.5 | 14:41.3 | 84 |
6 | Fabjan Gregor | 1979 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:54:38.2 | 16:34.0 | 80 |
7 | Vujkovič Miodrag | 1979 | Ilirska Bistrica | 00:55:08.7 | 17:04.5 | 78 |
Moški C (od 30 do 34 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Velišček Andrej | 1982 | ŠD Kraški tekaci Sežana | 00:42:39.7 | 00:00.0 | 100 |
2 | Sovdat Robert | 1984 | Pivka | 00:45:21.3 | 02:41.6 | 96 |
3 | Župec Jernej | 1985 | TD Bistrc | 00:46:51.8 | 04:12.1 | 92 |
4 | Žgavc Robert | 1982 | DLT Filipides | 00:48:03.6 | 05:23.9 | 88 |
5 | Ćirić Bojan | 1985 | TD Bistrc | 00:49:15.9 | 06:36.2 | 84 |
6 | Kragelj Andrej | 1983 | Postojna | 00:51:06.7 | 08:27.0 | 80 |
7 | Prelec Jernej | 1982 | Ilirska Bistrica | 00:55:07.9 | 12:28.2 | 78 |
8 | Krebelj Marjan | 1981 | Ilirska Bistrica | 00:58:45.0 | 16:05.3 | 76 |
Moški B (od 25 do 29 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Mikuž Andrej | 1990 | ŠD Hotedršica | 00:41:25.4 | 00:00.0 | 100 |
2 | Čekada Patrik | 1989 | Jelšane | 00:47:33.4 | 06:08.0 | 96 |
3 | Primc Janez | 1989 | Ilirska Bistrica | 01:01:16.6 | 19:51.2 | 92 |
4 | Lakota Matej | 1990 | RSR | 01:06:09.4 | 24:44.0 | 88 |
Moški A (do 24 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Pašič Emil | 1996 | AK Pivka | 00:37:14.8 | 00:00.0 | 100 |
2 | Bučković Denis | 1991 | 00:45:51.9 | 08:37.1 | 96 | |
3 | Pirih Vine | 1999 | AD Posočje | 00:47:40.0 | 10:25.2 | 92 |
4 | Perkan Uroš | 1997 | KK Plama - pur | 00:48:42.0 | 11:27.2 | 88 |
5 | Šajn Klemen | 1998 | KK Plama - pur | 00:49:12.2 | 11:57.4 | 84 |
6 | Bizjak Lovro | 2000 | Knežak | 00:56:07.9 | 18:53.1 | 80 |
7 | Vrh Tine | 1992 | Ilirska Bistrica | 01:01:17.4 | 24:02.6 | 78 |
8 | Prelec Marko | 1996 | RSR | 01:12:57.2 | 35:42.4 | 76 |