29.Martinov tek |
Izola, 8.11.2009 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | Center za kulturo, šport in prireditve Izola | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Aleksander Janev | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 241 |
Razvrstitev po kategorijah |
Ženske A (do 24 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 438 | Vrečar Ana | 1995 | Kronos | 23:33.5 | 00:00.0 |
2 | 389 | Sajinčič Nežka | 1992 | Veslaški klub Argo | 25:41.6 | 02:08.1 |
3 | 328 | Dolar Kaja | 1985 | Ljubljana | 27:32.2 | 03:58.7 |
4 | 463 | Artelj Simona | 1986 | 1211 | 28:06.8 | 04:33.3 |
5 | 411 | Savanovič Sanja | 1994 | Veslaški klub Argo | 28:47.7 | 05:14.2 |
6 | 491 | Urh Nika | 1989 | Veslaški klub Argo | 29:26.7 | 05:53.2 |
7 | 436 | Blažej Kristina | 1993 | Kamnik | 29:55.7 | 06:22.2 |
8 | 435 | Blažej Lucija | 1997 | OŠ Frana Albrehta | 29:59.2 | 06:25.7 |
9 | 390 | Hotujec Tanita | 1990 | Veslaški klub Argo | 30:07.5 | 06:34.0 |
10 | 386 | Vrenjak Eneja | 1995 | 6310 | 35:27.8 | 11:54.3 |
Ženske B (25 do 34 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 431 | Špiler Romina | 1978 | Izola | 24:27.7 | 00:00.0 |
2 | 342 | Fafangel Lini | 1983 | ŠD 3 Šport | 24:37.7 | 00:10.0 |
3 | 324 | Ženko Barbara | 1983 | Pivka | 24:52.5 | 00:24.8 |
4 | 495 | Ocepek Maša | 1983 | Ljubljana | 26:53.5 | 02:25.8 |
5 | 329 | Koncilija Barbara | 1975 | Izola | 29:13.9 | 04:46.2 |
6 | 354 | Smrkolj Polona | 1977 | Uri kuri art | 29:29.6 | 05:01.9 |
7 | 394 | Bratož Jasmina | 1979 | Podnanos | 29:49.8 | 05:22.1 |
8 | 326 | Bajec Andreja | 1982 | Tekaški forum | 30:59.2 | 06:31.5 |
9 | 353 | Juršič Urška | 1978 | Vrikvriart | 32:14.8 | 07:47.1 |
10 | 320 | Džananovič Vesna | 1975 | Otelo-Hit | 33:22.9 | 08:55.2 |
11 | 496 | Kerin Urška | 1980 | Korna korna | 35:01.4 | 10:33.7 |
12 | 486 | Marteča Žana | 1980 | Viharnik Koper | 36:42.2 | 12:14.5 |
13 | 481 | Halilovič Larisa | 1978 | Viharnik Koper | 36:42.9 | 12:15.2 |
Ženske C (35 do 44 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1339 | Mavrič Tina | 1970 | DLT Filipides | 23:46.3 | 00:00.0 |
2 | 1115 | Valenčič Mojca | 1972 | AK Pivka | 24:34.2 | 00:47.9 |
3 | 323 | Bele Kristina | 1974 | Pivka | 25:58.1 | 02:11.8 |
4 | 356 | Puhar Natalija | 1971 | AD Olimpik | 26:22.6 | 02:36.3 |
5 | 361 | Butinar Asia | 1967 | Tekači z obale | 27:03.9 | 03:17.6 |
6 | 349 | Skok Breda | 1965 | Izola | 27:20.9 | 03:34.6 |
7 | 306 | Ham Sonja | 1965 | Ljubljana | 27:22.3 | 03:36.0 |
8 | 408 | Jesenovec Branka | 1966 | ŠD Povž | 27:23.6 | 03:37.3 |
9 | 1381 | Vodopivec Ingrid | 1972 | Sežana | 27:41.9 | 03:55.6 |
10 | 388 | Belina Karmen | 1966 | Kamnik | 27:51.4 | 04:05.1 |
11 | 1319 | Čufer Valentina | 1966 | TD Burja Vipava | 27:54.9 | 04:08.6 |
12 | 440 | Zrimšek Vrečar Andre | 1965 | Športna naveza | 28:28.4 | 04:42.1 |
13 | 493 | Zabukovec Vera | 1967 | Koper | 30:00.1 | 06:13.8 |
14 | 318 | Kraševec Nataša | 1967 | Ankaran | 30:48.3 | 07:02.0 |
15 | 459 | Meznarič Irena | 1966 | Tekači z obale | 30:58.8 | 07:12.5 |
16 | 378 | Bremec Claudia | 1971 | ŠD 3 Šport | 31:04.7 | 07:18.4 |
17 | 304 | Oblak Irena | 1969 | Vodice | 31:12.2 | 07:25.9 |
18 | 452 | Čelhar Tamara | 1972 | ŠD Tekači z obale | 31:20.6 | 07:34.3 |
19 | 492 | Starc Barbara | 1974 | Koper | 32:46.5 | 09:00.2 |
20 | 430 | Šumah Dana | 1971 | Logatec | 32:50.6 | 09:04.3 |
21 | 366 | Lesnik Dominika | 1966 | ŠD 3 Šport | 32:54.4 | 09:08.1 |
22 | 360 | Vidmar Mojca | 1970 | Ljubljana | 32:57.1 | 09:10.8 |
23 | 362 | Vidmar Smilja | 1970 | Ljubljana | 32:57.9 | 09:11.6 |
24 | 494 | Kenda Metka | 1970 | Ljubljana | 33:19.8 | 09:33.5 |
25 | 367 | Godina Sabrina | 1969 | ŠD 3 Šport | 33:29.4 | 09:43.1 |
26 | 382 | Knez Ingrid | 1967 | Izola | 33:35.6 | 09:49.3 |
27 | 385 | Vrnjak Ingrid | 1970 | 6310 | 33:47.6 | 10:01.3 |
28 | 303 | Visinski Irena | 1966 | Ljubljana | 34:23.2 | 10:36.9 |
29 | 484 | Winkler Kocjančič Evelin | 1971 | Viharnik Koper | 36:52.2 | 13:05.9 |
30 | 351 | Jovič Barbara | 1973 | Viharnik Koper | 39:15.6 | 15:29.3 |
31 | 423 | Bobič Nataša | 1966 | Koper | 40:20.1 | 16:33.8 |
Ženske D (45 do 54 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 421 | Kocjan Tina | 1961 | SK Brdo | 23:55.2 | 00:00.0 |
2 | 403 | Rakoš Ivi | 1960 | ŠD Turbo M | 24:07.7 | 00:12.5 |
3 | 406 | Podkrajšek Fani | 1956 | ŠD Izlake | 24:51.4 | 00:56.2 |
4 | 469 | Marin Slavica | 1958 | Umag | 25:33.2 | 01:38.0 |
5 | 474 | Andrejašič Zazula | 1962 | Izola | 26:02.7 | 02:07.5 |
6 | 374 | Vrčkovnik Ksenija | 1964 | Tekači z obale | 26:17.6 | 02:22.4 |
7 | 1190 | Dolgan Dragica | 1955 | ŠD Kraški tekači Sežana | 27:52.7 | 03:57.5 |
8 | 345 | Košir Helena | 1957 | Tekači z obale | 28:04.9 | 04:09.7 |
9 | 1292 | Artelj Jožica | 1959 | ŠD Hitre noge Senožeče | 28:05.7 | 04:10.5 |
10 | 1341 | Vidmar Silva | 1964 | Marathon Novo mesto | 29:53.8 | 05:58.6 |
11 | 302 | Klobas Milojka | 1959 | AK Postojna | 30:47.4 | 06:52.2 |
12 | 325 | Kadunc Helena | 1959 | Tekaški forum | 31:22.6 | 07:27.4 |
13 | 455 | Frančeškin Rosvita | 1964 | Tekači z obale | 32:30.5 | 08:35.3 |
14 | 377 | Skvarča Mojca | 1963 | Spodnja Idrija | 32:44.6 | 08:49.4 |
15 | 400 | Glavaš Slavica | 1962 | Viharnik Koper | 33:09.8 | 09:14.6 |
16 | 316 | Gustinčič Liljana | 1956 | Viharnik Koper | 33:34.5 | 09:39.3 |
17 | 453 | Rojko Marija | 1957 | Viharnik Koper | 34:30.3 | 10:35.1 |
18 | 365 | Tedeško Zdenka | 1963 | Viharnik Koper | 35:24.8 | 11:29.6 |
19 | 448 | Magajne Alijana | 1960 | DLT Filipides | 36:26.1 | 12:30.9 |
20 | 485 | Ručna Irena | 1963 | Viharnik Koper | 36:52.7 | 12:57.5 |
21 | 457 | Golob Janja | 1957 | Portorož | 37:20.2 | 13:25.0 |
22 | 466 | Hodžić Senada | 1959 | Viharnik Koper | 39:15.9 | 15:20.7 |
Ženske E (55 let in starejše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1266 | Milič Rada | 1952 | ŠD Kraški tekači Sežana | 25:48.4 | 00:00.0 |
2 | 1338 | Rogelj Jožica | 1947 | Marathon Novo mesto | 25:52.7 | 00:04.3 |
3 | 1288 | Merlak Nada | 1950 | Hotedršica | 27:24.2 | 01:35.8 |
4 | 425 | Stubelj Nataša | 1952 | Izola | 27:47.3 | 01:58.9 |
5 | 1367 | Tekstor Božena | 1952 | Marathon Novo mesto | 27:48.5 | 02:00.1 |
6 | 314 | Kovačič Amalija | 1946 | Durasport | 28:08.5 | 02:20.1 |
7 | 1305 | Braniselj Erika | 1951 | ŠD Hitre noge Senožeče | 33:17.4 | 07:29.0 |
8 | 348 | Dekleva Ines | 1951 | Izola | 34:46.4 | 08:58.0 |
9 | 444 | Šibav Marjeta | 1951 | Šempeter pri Gorici | 42:06.6 | 16:18.2 |
10 | 330 | Germek Nada | 1949 | Viharnik Koper | 42:16.6 | 16:28.2 |
Moški A (do 24 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 413 | Oblak Peter | 1989 | ŠD Poljane | 17:37.3 | 00:00.0 |
2 | 355 | Puhar Rok | 1992 | AD Olimpik | 19:50.2 | 02:12.9 |
3 | 476 | Andrejašič Marko | 1989 | Izola | 20:25.4 | 02:48.1 |
4 | 307 | Rutar Erik | 1992 | Veslaški klub Argo | 21:01.3 | 03:24.0 |
5 | 321 | Hrvat Rajko | 1986 | Veslaški klub Argo | 21:07.2 | 03:29.9 |
6 | 1334 | Rebula Simon | 1987 | ŠD Kraški tekači Sežana | 21:54.1 | 04:16.8 |
7 | 428 | Vukelič Jan | 1994 | Gimnazija Koper | 22:15.8 | 04:38.5 |
8 | 420 | Makor Andrej | 1987 | Jadro Koper | 22:16.4 | 04:39.1 |
9 | 478 | Zajc Jani | 1989 | Izola | 23:06.1 | 05:28.8 |
10 | 322 | Frumen Miguel | 1994 | Veslaški klub Argo | 23:26.2 | 05:48.9 |
11 | 336 | Krulčič Matej | 1991 | Veslaški klub Argo | 24:12.6 | 06:35.3 |
12 | 335 | Slavec Blaž | 1992 | Veslaški klub Argo | 24:49.5 | 07:12.2 |
13 | 305 | Zadel Martin | 1992 | Veslaški klub Argo | 25:54.1 | 08:16.8 |
14 | 447 | Magajne Klemen | 1990 | DLT Filipides | 28:36.9 | 10:59.6 |
15 | 334 | Karlovič Niko | 1995 | Veslaški klub Argo | 30:57.4 | 13:20.1 |
16 | 331 | Maslo Dean | 1995 | Veslaški klub Argo | 32:49.7 | 15:12.4 |
17 | 446 | Magajne Domen | 1991 | DLT Filipides | 36:25.4 | 18:48.1 |
Moški B (25 do 29 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 373 | Ferlic Janez | 1981 | Gorenjski Glas | 18:38.2 | 00:00.0 |
2 | 398 | Vinčec Danijel | 1980 | ŠD 3 Šport | 19:26.7 | 00:48.5 |
3 | 401 | Šulek Aleksander | 1980 | Tek za mir | 20:41.4 | 02:03.2 |
4 | 327 | Kadunc David | 1982 | Tekaški forum | 20:58.6 | 02:20.4 |
5 | 427 | Šuler Andrej | 1980 | Veslaški klub Argo | 21:19.8 | 02:41.6 |
6 | 409 | Babič Dean | 1980 | Izola | 23:40.8 | 05:02.6 |
7 | 350 | Obranovič Marko | 1981 | ŠD 3 Šport | 24:53.9 | 06:15.7 |
8 | 464 | Ličen Martin | 1981 | Branik | 25:53.4 | 07:15.2 |
Moški C (30 do 34 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 340 | Letnar Peter | 1979 | AD Mass Ljubljana | 17:48.3 | 00:00.0 |
2 | 343 | Harnold Peter | 1978 | ŠD 3 Šport | 18:56.8 | 01:08.5 |
3 | 402 | Zupan Stanko | 1977 | Vitezi dobrega teka Bled | 20:02.3 | 02:14.0 |
4 | 206 | Ipavec Boštjan | 1978 | Ajdovščina | 21:12.8 | 03:24.5 |
5 | 454 | Horvat David | 1976 | Izola | 21:20.8 | 03:32.5 |
6 | 1344 | Zamida Boštjan | 1975 | Matick | 21:40.3 | 03:52.0 |
7 | 369 | Lemut Uroš | 1979 | ŠD 3 Šport | 22:07.8 | 04:19.5 |
8 | 1385 | Pečar Boris | 1978 | ŠD 3Šport | 23:21.3 | 05:33.0 |
9 | 489 | Reščič Tomo | 1976 | Izola | 23:53.5 | 06:05.2 |
10 | 415 | Alauf Tomaž | 1977 | Zero Sports | 24:17.9 | 06:29.6 |
11 | 1150 | Fabjan Gregor | 1979 | ŠD Hitre noge Senožeče | 25:08.9 | 07:20.6 |
12 | 412 | Prelaz Andrej | 1978 | ŠD Hitre noge Senožeče | 25:09.8 | 07:21.5 |
13 | 1212 | Gabrijelčič Matej | 1978 | ŠD Nanos Podnanos | 25:12.9 | 07:24.6 |
14 | 467 | Nemarnik Tom | 1977 | izola | 27:20.5 | 09:32.2 |
15 | 475 | Anrejašič Peter | 1977 | Izola | 28:19.6 | 10:31.3 |
16 | 347 | Gorela Darjan | 1977 | ŠD 3 Šport | 32:52.2 | 15:03.9 |
17 | 497 | Svara Roberto | 1976 | Korna korna | 35:00.6 | 17:12.3 |
18 | 450 | Šibav Matjaž | 1975 | Viharnik Koper | 37:29.3 | 19:41.0 |
Moški D (35 do 39 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1279 | Skok Benjamin | 1974 | ŠD Kraški tekači Sežana | 19:11.5 | 00:00.0 |
2 | 1145 | Abram Marko | 1970 | AK Pivka | 19:35.3 | 00:23.8 |
3 | 1354 | Kralj Stanislav | 1970 | Matick | 20:53.3 | 01:41.8 |
4 | 397 | Beškovnik Tomi | 1972 | Slo Istra MTB Forum | 21:15.4 | 02:03.9 |
5 | 442 | Rosso Giorgio | 1970 | Portorož | 23:28.6 | 04:17.1 |
6 | 460 | Bratovž Tomaž | 1973 | Škofja Loka | 24:44.5 | 05:33.0 |
7 | 364 | Poljanšek Blaž | 1973 | Koper | 25:51.4 | 06:39.9 |
8 | 456 | Križmančič Gregor | 1972 | Elektro Ljubljana | 29:01.2 | 09:49.7 |
9 | 339 | Ojo Edi | 1974 | 29:54.2 | 10:42.7 | |
10 | 395 | Lovrenčič Sebastjan | 1972 | Slo Istra MTB Forum | 30:30.7 | 11:19.2 |
Moški E (40 do 44 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 341 | Vergles Peter | 1969 | ŠD 3 Šport | 20:17.9 | 00:00.0 |
2 | 439 | Vrečar Branko | 1966 | TK Šmarnogorska naveza | 20:20.7 | 00:02.8 |
3 | 1196 | Rodica Stojan | 1965 | ŠD Kraški tekači Sežana | 20:38.3 | 00:20.4 |
4 | 1280 | Skok Rajko | 1968 | ŠD Kraški tekači Sežana | 21:29.7 | 01:11.8 |
5 | 393 | Vok Tomaž | 1969 | Petrovče | 21:38.0 | 01:20.1 |
6 | 1264 | Šiškovič Franko | 1968 | ŠD Kraški tekači Sežana | 21:49.8 | 01:31.9 |
7 | 407 | Jesenovec Lenart | 1965 | ŠD Povž | 21:51.8 | 01:33.9 |
8 | 1156 | Čufer Damijan | 1967 | TD Burja Vipava | 22:08.7 | 01:50.8 |
9 | 380 | Ivanovič Tihomir | 1966 | Koper | 22:55.7 | 02:37.8 |
10 | 359 | Kerezovič Pero | 1967 | Slo Istra MTB Forum | 23:25.1 | 03:07.2 |
11 | 1300 | Čendak Klavdij | 1968 | CPN Modras | 23:44.3 | 03:26.4 |
12 | 479 | Lavriha Mirko | 1968 | OTP Trebnje | 24:08.7 | 03:50.8 |
13 | 441 | Rosso Maurizio | 1968 | ŠK Casino Portorož | 24:57.5 | 04:39.6 |
14 | 418 | Čimbur Stevo | 1965 | Piran | 27:22.9 | 07:05.0 |
15 | 443 | Berger Blaž | 1969 | Portorož | 29:07.9 | 08:50.0 |
16 | 422 | Stojanovič Zoran | 1967 | Koper | 30:48.7 | 10:30.8 |
17 | 371 | Bricelj Uroš | 1968 | Piran | 31:28.8 | 11:10.9 |
Moški F (45 do 49 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 1114 | Zrimšek Robert | 1961 | ŠD Hitre noge Senožeče | 19:43.4 | 00:00.0 |
2 | 1289 | Šinigoj Damijan | 1964 | ŠD Nanos Podnanos | 20:27.3 | 00:43.9 |
3 | 426 | Bregar Drago | 1961 | ŠD Sokol | 20:33.8 | 00:50.4 |
4 | 319 | Savič Miro | 1960 | Acroni Team | 21:11.1 | 01:27.7 |
5 | 477 | Rupnik David | 1962 | Društvo Oljka | 21:18.9 | 01:35.5 |
6 | 387 | Vrabec Branko | 1964 | Koper - Novinar | 21:48.2 | 02:04.8 |
7 | 1193 | Milašinovič Zoran | 1962 | AK Pivka | 23:01.8 | 03:18.4 |
8 | 1125 | Koprivc Roman | 1964 | ŠD Kraški tekači Sežana | 23:45.7 | 04:02.3 |
9 | 458 | Pucer Novak Sandi | 1964 | Tekači z obale | 23:48.7 | 04:05.3 |
10 | 363 | Tedeško Valter | 1960 | Viharnik Koper | 24:26.8 | 04:43.4 |
11 | 383 | Hrvatin Boris | 1962 | Izola | 24:53.1 | 05:09.7 |
12 | 368 | Lesnik Edvard | 1964 | ŠD 3 Šport | 25:02.3 | 05:18.9 |
13 | 391 | Topalovič Zoran | 1961 | Tekaški forum | 25:32.6 | 05:49.2 |
14 | 468 | Živkovič Predrag | 1964 | Marathon klub | 25:36.5 | 05:53.1 |
15 | 310 | Kržišnik Branko | 1962 | ŠD Elektro Ljubljana | 26:47.6 | 07:04.2 |
16 | 480 | Počkaj Mladen | 1961 | Koper | 27:27.7 | 07:44.3 |
17 | 482 | Jakomin Igor | 1964 | Koper | 27:37.2 | 07:53.8 |
18 | 465 | Hodžić Husein | 1960 | Viharnik Koper | 28:24.5 | 08:41.1 |
19 | 424 | Rihter Rajko | 1964 | Izola | 31:23.7 | 11:40.3 |
20 | 490 | Kavčič Robi | 1963 | Ankaran | 39:16.2 | 19:32.8 |
21 | 461 | Hadžič Ermina | 1962 | Viharnik Koper | 44:46.3 | 25:02.9 |
Moški G (50 do 54 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 379 | Petrovec Miro | 1955 | AK Olimpija | 19:54.6 | 00:00.0 |
2 | 1358 | Valant Frenk | 1958 | Živa voda | 20:36.2 | 00:41.6 |
3 | 375 | Arzenšek Vojko | 1959 | Kladivar Celje | 20:43.7 | 00:49.1 |
4 | 434 | Vrtačnik Jože | 1955 | BVG Gulč | 21:39.2 | 01:44.6 |
5 | 472 | Župan Jože | 1959 | AK Portovald | 22:15.5 | 02:20.9 |
6 | 1182 | Škrlj Dušan | 1959 | ŠD Hitre noge Senožeče | 23:06.6 | 03:12.0 |
7 | 1135 | Grča Rajko | 1958 | ŠD Kraški tekači Sežana | 23:59.4 | 04:04.8 |
8 | 1110 | Španič Veselko | 1955 | ŠD Hitre noge Senožeče | 24:22.5 | 04:27.9 |
9 | 410 | Podkrajšek Tone | 1955 | ŠD Izlake | 24:24.7 | 04:30.1 |
10 | 344 | Košir Matija | 1955 | Tekači z obale | 25:22.8 | 05:28.2 |
11 | 1386 | Hrovatin Darko | 1957 | TD Burja Vipava | 25:29.2 | 05:34.6 |
12 | 416 | Pirc Andrej | 1955 | ŠD Turbo M | 25:45.1 | 05:50.5 |
13 | 317 | Furlan Boris | 1955 | Viharnik Koper | 26:44.2 | 06:49.6 |
14 | 1112 | Jovanovič Milovan | 1955 | ŠD Hitre noge Senožeče | 27:27.3 | 07:32.7 |
15 | 473 | Andrejašič Branko | 1959 | Izola | 27:49.9 | 07:55.3 |
16 | 405 | Rakoš Drago | 1956 | ŠD Turbo M | 28:04.2 | 08:09.6 |
17 | 399 | Kobal Vojko | 1955 | Polet | 30:42.8 | 10:48.2 |
18 | 301 | Klobas Emil | 1956 | AK Postojna | 30:51.2 | 10:56.6 |
19 | 370 | Chizzo Aldo | 1955 | Muggia | 32:15.4 | 12:20.8 |
Moški H (55 do 59 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 384 | Lešnik Štefan | 1951 | ŠD Zadvor | 20:31.1 | 00:00.0 |
2 | 1240 | Peternelj Miro | 1953 | ŠD Kraški tekači Sežana | 20:34.7 | 00:03.6 |
3 | 358 | Maglica Vladimir | 1953 | Izola | 21:57.1 | 01:26.0 |
4 | 1146 | Gornik Jure | 1951 | Rakek | 21:58.5 | 01:27.4 |
5 | 357 | Bedrač Milan | 1954 | ŠD Izlake | 22:30.6 | 01:59.5 |
6 | 1302 | Frim Vili | 1953 | Polet | 23:27.3 | 02:56.2 |
7 | 433 | Škrlj Robert | 1953 | Koper - Novinar | 24:15.1 | 03:44.0 |
8 | 404 | Brajnik Damjan | 1951 | Priba Team | 24:19.1 | 03:48.0 |
9 | 429 | Preradovič Konstanti | 1953 | Bambi | 24:23.6 | 03:52.5 |
10 | 417 | Dolgan Niko | 1954 | Divača | 24:29.4 | 03:58.3 |
11 | 333 | Levstik Ladislav | 1951 | ŠD Lončar | 24:30.5 | 03:59.4 |
12 | 332 | Dejak Janez | 1951 | ŠD Lončar | 24:41.7 | 04:10.6 |
13 | 488 | Nemarnik Milenko | 1952 | MTB Istra | 25:04.4 | 04:33.3 |
14 | 1271 | Škrlj Franc | 1952 | ŠD Hitre noge Senožeče | 25:45.6 | 05:14.5 |
15 | 312 | Ruzzier Fabio | 1953 | AK Koper | 25:46.6 | 05:15.5 |
16 | 1166 | Fidel Stanislav | 1951 | AK Koper | 25:55.3 | 05:24.2 |
17 | 449 | Magajne Zmago | 1950 | DLT Filipides | 27:28.2 | 06:57.1 |
18 | 437 | Baša Mladen | 1950 | izola | 27:44.8 | 07:13.7 |
19 | 376 | Kladnik Tone | 1950 | Viharnik Koper | 28:40.8 | 08:09.7 |
20 | 352 | Mejak Božidar | 1953 | Postojna | 30:13.3 | 09:42.2 |
21 | 470 | Čermelj Miran | 1954 | DLT Filipides | 30:20.1 | 09:49.0 |
22 | 451 | Tavčar Darjo | 1951 | Cerkno | 30:32.6 | 10:01.5 |
23 | 346 | Gams Matjaž | 1953 | Viharnik Koper | 35:35.5 | 15:04.4 |
24 | 487 | Battista Boris | 1952 | Viharnik Koper | 44:47.7 | 24:16.6 |
Moški I (60 do 64 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 396 | Merlak Konrad | 1948 | Hotedršica | 23:16.2 | 00:00.0 |
2 | 337 | Otoničar Janez | 1948 | KK Postojna | 23:47.5 | 00:31.3 |
3 | 1148 | Novak Alojzij | 1945 | TŠD Kostel | 24:09.1 | 00:52.9 |
4 | 462 | Semolič Dušan | 1947 | Ljubljana | 25:06.1 | 01:49.9 |
5 | 372 | Pelizzaro Sergio | 1948 | Muggia | 25:54.6 | 02:38.4 |
6 | 313 | Halvorsen Arne | 1946 | Durasport | 28:45.4 | 05:29.2 |
7 | 414 | Jankovič Stevan | 1947 | Tekači z obale | 30:05.6 | 06:49.4 |
8 | 471 | Ferlan Tomaž | 1948 | Izola | 31:17.3 | 08:01.1 |
Moški J (65 do 69 let) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 311 | Gregorič Edo | 1941 | DMP Celje | 23:46.7 | 00:00.0 |
2 | 309 | Fajfar Franc | 1942 | ŠD Izlake | 27:49.1 | 04:02.4 |
3 | 483 | Stopar Max | 1943 | ŠD Vzdržljivosti | 29:05.3 | 05:18.6 |
4 | 445 | Šumberac Romano | 1943 | Viharnik Koper | 33:46.4 | 09:59.7 |
5 | 315 | Jerčič Hinko | 1944 | Durasport | 35:24.1 | 11:37.4 |
Moški K (70 let in starejši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. |
1 | 308 | Sitar Slavko | 1939 | ŠD Mošnje | 24:36.8 | 00:00.0 |
2 | 392 | Wraight Dennis | 1937 | Marathon Novo mesto | 25:08.1 | 00:31.3 |
3 | 1291 | Trpin Dimitrij | 1937 | ŠD Ljubljana Ježica | 28:54.5 | 04:17.7 |
4 | 419 | Ivančič Fabio | 1933 | Izola | 32:29.2 | 07:52.4 |
5 | 338 | Hrovat Janez | 1932 | DU Begunje | 33:46.7 | 09:09.9 |