Majski tek |
Ajdovščina, 9.5.2009 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | Zavod za šport Ajdovščina | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Rober Krkoč | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 110 |
Razvrstitev - absolutno |
Moški | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
m. abs. | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | Zaost. abs. | Točke |
1 | 1137 | Kavs Miran | 1957 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:40:34.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | 34 | Štremfelj Uroš | 1983 | MD Vidaunk | 00:41:19.6 | 00:45.5 | -1 |
3 | 1145 | Abram Marko | 1970 | AK Pivka | 00:41:48.0 | 01:13.9 | 35 |
4 | 1380 | Šemrov Jernej | 1993 | ŠD Hotedršica | 00:42:04.9 | 01:30.8 | 31 |
5 | 79 | Vidmar Sebastjan | 1994 | ŠD Nanos Podnanos | 00:42:05.7 | 01:31.6 | -1 |
6 | 1363 | Curk Dominik | 1975 | Ajdovščina | 00:42:24.9 | 01:50.8 | 28 |
7 | 1177 | Paškulin Marko | 1973 | DLT Filipides | 00:43:04.3 | 02:30.2 | 26 |
8 | 1105 | Ličen Benedikt | 1968 | Nova Gorica | 00:43:18.6 | 02:44.5 | 25 |
9 | 1289 | Šinigoj Damijan | 1964 | ŠD Nanos Podnanos | 00:43:37.4 | 03:03.3 | 24 |
10 | 1374 | Sokol Ivan | 1968 | Ajdovščina | 00:43:57.1 | 03:23.0 | 23 |
11 | 1195 | Tavčar Cveto | 1952 | ŠD Tabor Žiri | 00:44:05.7 | 03:31.6 | 22 |
12 | 1236 | Kugonič Milan | 1960 | DLT Filipides | 00:44:08.7 | 03:34.6 | 21 |
13 | 1343 | Kerkoč Matjaž | 1971 | TD Burja Vipava | 00:44:11.6 | 03:37.5 | 20 |
14 | 1354 | Kralj Stanislav | 1970 | Matick | 00:44:21.7 | 03:47.6 | 19 |
15 | 1299 | Nardin Jadran | 1955 | DLT Filipides | 00:44:33.5 | 03:59.4 | 18 |
16 | 1312 | Ličen Walter | 1967 | MNZ - ŠD Kraški tekači | 00:45:02.5 | 04:28.4 | 17 |
17 | 23 | Uršič Luka | 1989 | Miren | 00:45:27.7 | 04:53.6 | -1 |
18 | 1364 | Mikuž Robi | 1976 | ŠD Hotedršica | 00:45:27.9 | 04:53.8 | 16 |
19 | 56 | Andlovic Marjan | 1961 | TD Burja Vipava | 00:45:29.4 | 04:55.3 | -1 |
20 | 33 | Marcina Robert | 1984 | ŠD Pedal | 00:45:37.1 | 05:03.0 | -1 |
21 | 29 | Ocvirk Boštjan | 1975 | Vojnik | 00:45:39.2 | 05:05.1 | -1 |
22 | 1102 | Plahuta Lučano | 1959 | DLT Filipides | 00:45:47.7 | 05:13.6 | 15 |
23 | 1126 | Žnidaršič Zvone | 1961 | Marathon Novo mesto | 00:45:54.4 | 05:20.3 | 14 |
24 | 1240 | Peternelj Miro | 1953 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:46:14.1 | 05:40.0 | 13 |
25 | 1109 | Blažek Rafko | 1964 | AK Pivka | 00:46:31.5 | 05:57.4 | 12 |
26 | 1205 | Arnolj Miloš | 1958 | Avtoličarstvo Arnolj | 00:47:12.1 | 06:38.0 | 11 |
27 | 73 | Vidrih Jurij | 1977 | ŠD Nanos Podnanos | 00:47:15.8 | 06:41.7 | -1 |
28 | 1334 | Rebula Simon | 1987 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:47:53.1 | 07:19.0 | 10 |
29 | 1171 | Petrovčič Robert | 1958 | AK Pivka | 00:47:58.5 | 07:24.4 | 9 |
30 | 1207 | Vršič Eljo | 1958 | DLT Filipides | 00:48:05.4 | 07:31.3 | 8 |
31 | 1357 | Trampuš Jan | 1977 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:48:08.1 | 07:34.0 | 7 |
32 | 1151 | Prelaz Andrej | 1978 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:48:10.4 | 07:36.3 | 6 |
33 | 1146 | Gornik Jure | 1951 | Rakek | 00:48:15.8 | 07:41.7 | 5 |
34 | 32 | Beguš Peter | 1977 | AK Pivka | 00:48:24.5 | 07:50.4 | -1 |
35 | 1216 | Grosar Aljoša | 1967 | Gimnazija Nova Gorica | 00:48:28.5 | 07:54.4 | 4 |
36 | 1156 | Čufer Damijan | 1967 | TD Burja Vipava | 00:48:29.0 | 07:54.9 | 3 |
37 | 1300 | Čendak Klavdij | 1968 | CPK Modras Podgorje | 00:48:31.7 | 07:57.6 | 2 |
38 | 5 | Savić Vladimir | 1943 | AK Pivka | 00:48:34.2 | 08:00.1 | -1 |
38 | 47 | Sisto Danilo | 1962 | Atletica Trieste | 00:48:34.2 | 08:00.1 | -1 |
40 | 68 | Deržek Uroš | 1975 | Mymoon | 00:48:41.0 | 08:06.9 | -1 |
41 | 1298 | Kete Ivo | 1957 | Ajdovščina | 00:48:43.2 | 08:09.1 | 1 |
42 | 1366 | Stanjko Henrik | 1960 | Tekaški forum | 00:48:44.3 | 08:10.2 | 1 |
43 | 1390 | Javornik Roman | 1975 | TD Bistrc | 00:48:54.2 | 08:20.1 | 1 |
44 | 1311 | Beguš Viktor | 1949 | AK Pivka | 00:48:57.3 | 08:23.2 | 1 |
45 | 1106 | Doganoc Milan | 1947 | Logatec | 00:49:21.3 | 08:47.2 | 1 |
46 | 1388 | Kovačič Gregor | 1976 | TD Bistrc | 00:49:42.8 | 09:08.7 | 1 |
47 | 1119 | Tomažič Jožef | 1957 | Živa voda | 00:50:04.1 | 09:30.0 | 1 |
48 | 1179 | Skrt Gorazd | 1972 | DLT Filipides | 00:50:05.8 | 09:31.7 | 1 |
49 | 1182 | Škrlj Dušan | 1959 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:50:17.4 | 09:43.3 | 1 |
50 | 1384 | Česnik Zoran | 1962 | Irio | 00:50:22.3 | 09:48.2 | 1 |
51 | 1342 | Pavšič Danilo | 1956 | DT Rake Idrija | 00:50:26.6 | 09:52.5 | 1 |
52 | 1218 | Bolčina Alojz | 1969 | TD Burja Vipava | 00:51:03.5 | 10:29.4 | 1 |
53 | 37 | Koder Tomaž | 1976 | NOVA GORICA | 00:51:43.9 | 11:09.8 | -1 |
54 | 1360 | Tomažin Marko | 1972 | Klub Polet | 00:51:47.1 | 11:13.0 | 1 |
55 | 19 | Boršo Sandi | 1971 | Ajdovščina | 00:52:04.7 | 11:30.6 | -1 |
56 | 1331 | Mraz Borut | 1973 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:52:20.8 | 11:46.7 | 1 |
57 | 1385 | Pečar Boris | 1978 | ŠD 3Šport | 00:52:33.7 | 11:59.6 | 1 |
58 | 1198 | Pudgar Danilo | 1952 | TD Burja Vipava | 00:53:12.1 | 12:38.0 | 1 |
59 | 1233 | Čermelj Viktor | 1957 | DLT Filipides | 00:53:17.4 | 12:43.3 | 1 |
60 | 1133 | Lipušček Lucijan | 1940 | Idrija | 00:54:04.8 | 13:30.7 | 1 |
61 | 59 | Kodeh Lojz | 1956 | Živa voda | 00:54:29.1 | 13:55.0 | -1 |
62 | 1127 | Slokar Klavdij | 1964 | DLT Filipides | 00:54:33.0 | 13:58.9 | 1 |
63 | 1245 | Tul Boris | 1953 | DLT Filipides | 00:56:04.2 | 15:30.1 | 1 |
64 | 1160 | Belec Zvonko | 1960 | MNZ/Policija - kraški tekači | 00:56:12.7 | 15:38.6 | 1 |
65 | 80 | Kobal Anton | 1959 | Ajdovščina | 00:56:24.9 | 15:50.8 | -1 |
66 | 1166 | Fidel Stanislav | 1951 | AK Koper | 00:56:30.2 | 15:56.1 | 1 |
67 | 28 | Seizovič Drago | 1969 | TD Bistrc | 00:57:34.1 | 17:00.0 | -1 |
68 | 1271 | Škrlj Franc | 1952 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:57:38.6 | 17:04.5 | 1 |
69 | 65 | Humar Goran | 1960 | Solkan | 00:57:57.7 | 17:23.6 | -1 |
70 | 26 | Florjančič Ivan | 1941 | ŠD Medicus | 00:58:24.5 | 17:50.4 | -1 |
71 | 1209 | Lazar Albert | 1937 | DLT Filipides | 00:59:04.2 | 18:30.1 | 1 |
72 | 15 | Kržišnik Branko | 1962 | ŠD Elektro Ljubljana | 00:59:53.2 | 19:19.1 | -1 |
73 | 1150 | Fabjan Gregor | 1979 | ŠD Hitre noge Senožeče | 01:00:10.9 | 19:36.8 | 1 |
74 | 11 | Popovič Mladen | 1952 | TD Bistrc | 01:00:36.6 | 20:02.5 | -1 |
75 | 1399 | Kosič Gregor | 1973 | TD Bistrc | 01:04:41.1 | 24:07.0 | 1 |
76 | 1386 | Hrovatin Darko | 1957 | TD Burja Vipava | 01:05:03.7 | 24:29.6 | 1 |
77 | 58 | Draksler Goran | 1961 | AK Pivka | 01:05:06.3 | 24:32.2 | -1 |
78 | 1291 | Trpin Dimitrij | 1937 | ŠD Ježica | 01:05:07.6 | 24:33.5 | 1 |
79 | 78 | Koron Simon | 1978 | KPD Batuje | 01:07:31.1 | 26:57.0 | -1 |
80 | 67 | Mohorič Ljubomir | 1950 | SOLO | 01:10:26.2 | 29:52.1 | -1 |
81 | 60 | Mejak Božidar | 1953 | Postojna | 01:12:13.7 | 31:39.6 | -1 |
82 | 1241 | Marc Peter | 1945 | KA - 5 | 01:15:56.8 | 35:22.7 | 1 |
83 | 48 | Dolinar Roman | 1949 | Nova Gorica | 01:16:37.6 | 36:03.5 | -1 |
Ženske | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
m. abs. | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | Zaost. abs. | Točke |
1 | 1117 | Radivo Manica | 1974 | AK Pivka | 00:49:03.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1131 | Lipušček Sergeja | 1966 | Idrija | 00:49:47.3 | 00:43.8 | 35 |
3 | 1203 | Dornik Valda | 1956 | DLT Filipides | 00:50:33.9 | 01:30.4 | 31 |
4 | 1310 | Širca Ivanka | 1955 | AK Pivka | 00:51:56.1 | 02:52.6 | 28 |
5 | 1339 | Mavrič Tina | 1970 | DLT Filipides | 00:53:11.5 | 04:08.0 | 26 |
6 | 1211 | Bošnjak Zorka | 1977 | ŠD Hotedršica | 00:53:25.8 | 04:22.3 | 25 |
7 | 18 | Kalanj Tanja | 1974 | TK Kobarid | 00:54:04.3 | 05:00.8 | -1 |
8 | 45 | Brachetti Grazia | 1960 | Atletica Trieste | 00:54:34.3 | 05:30.8 | -1 |
9 | 42 | Parovel Vesna | 1974 | Atletica Trieste | 00:55:56.4 | 06:52.9 | -1 |
10 | 74 | Vetrih Polona | 1991 | Batuje | 00:56:20.6 | 07:17.1 | -1 |
11 | 77 | Bajc Darja | 1985 | EPF | 00:56:55.5 | 07:52.0 | -1 |
12 | 6 | Lemut Bajec Melita | 1977 | TD Burja Vipava | 00:57:59.7 | 08:56.2 | -1 |
13 | 53 | Bosco Chiara | 1967 | Atletica Trieste | 00:58:01.2 | 08:57.7 | -1 |
14 | 24 | Fratina Žagar Tina | 1976 | TD Bovec | 00:59:36.1 | 10:32.6 | -1 |
15 | 1377 | Jejčič Darja | 1974 | TD Burja Vipava | 01:00:06.4 | 11:02.9 | 24 |
16 | 1292 | Artelj Jožica | 1959 | ŠD Hitre noge Senožeče | 01:00:21.5 | 11:18.0 | 23 |
17 | 17 | Berginc Lilijana | 1971 | Livek | 01:01:37.1 | 12:33.6 | -1 |
18 | 1222 | Bizjak Urška | 1949 | Gorenjski glas | 01:01:42.6 | 12:39.1 | 22 |
19 | 76 | Bajc Tea | 1959 | Ajdovščina | 01:02:20.1 | 13:16.6 | -1 |
20 | 57 | Draksler Pum Alenka | 1966 | Hruševje | 01:02:47.1 | 13:43.6 | -1 |
21 | 1319 | Čufer Valentina | 1966 | TD Burja Vipava | 01:03:42.0 | 14:38.5 | 21 |
22 | 1381 | Vodopivec Ingrid | 1972 | Sežana | 01:05:17.9 | 16:14.4 | 20 |
23 | 85 | Kobal Tadeja | 1966 | Ajdovščina | 01:06:14.9 | 17:11.4 | -1 |
24 | 25 | Cernoia Maria Teresa | 1970 | Planinska drusina Benecja | 01:06:29.7 | 17:26.2 | -1 |
25 | 1199 | Božič Pudgar Sonja | 1954 | Vipava | 01:07:16.8 | 18:13.3 | 19 |
26 | 71 | Ferletič Helena | 1956 | Miren | 01:12:10.6 | 23:07.1 | -1 |
27 | 1136 | Verbič Darja | 1952 | ŠD Kraški tekači Sežana | 01:14:25.2 | 25:21.7 | 18 |